Mezinárodní divadelní ústav

ITI

Mezinárodní divadelní ústav

International Theatre Institute

L‘Institut International du Théâtre

image/svg+xml

Praktické info pro sympatizanty apelů ITI

Týden péče o duši: Kultura je taky služba!

3. – 9. května 2021

Událost mě zajímá, chci ji podpořit, ale nemám prostor připravit nějakou akci

V tomto případě nám velice pomůže, pokud budete událost sdílet na svých sociálních sítích (událost si také můžete přidat na FB zeď své organizace – událost si otevřete a vpravo nahoře rozkliknete obdélník se třemi tečkami, vyberete možnost Přidat na stránku a zadáte stránku, kterou spravujete). Můžete také na událost pozvat kolegy, spřátelené organizace a kamarády. Důležité upozornění. Prosba o sdílení události a zvaní spřátelených organizací a kamarádů se týká samotné výzvy ITI #kulturajesluzba, NIKOLIV INFORMACE O VLASTNÍ PLÁNOVANÉ AKCI. Ta v souladu s aktuálními podmínkami a opatřeními nesmí proběhnout za aktivní propagace a zvaní veřejnostiAž po jejím skončení lze na FB umístit dokumentaci o akci. 

Rád(a) se aktivně zapojím, ale bude to jen drobná aktivita

Napište nám stručně na e-mail czechcentre.iti@gmail.com, co chystáte, pošlete nám fotky, videa… a u všech příspěvků používejte hashtag #kulturajesluzba. A samozřejmě sdílejte a zvěte kolegy a přátele. Důležité upozornění. Prosba o sdílení události a zvaní spřátelených organizací a kamarádů se týká samotné výzvy ITI #kulturajesluzba, NIKOLIV INFORMACE O VLASTNÍ PLÁNOVANÉ AKCI. Ta v souladu s aktuálními podmínkami a opatřeními nesmí proběhnout za aktivní propagace a zvaní veřejnostiAž po jejím skončení lze na FB umístit dokumentaci o akci. 

Připojím se, mám nápad a bude to velký  

Napište nám na e-mail czechcentre.iti@gmail.com, co a kdy chystáte a my Vás přidáme jako spolupořadatele události. U všech příspěvků k akci používejte hashtag #kulturajesluzba a samozřejmě sdílejte a zvěte kolegy a přátele. Důležité upozornění. Prosba o sdílení události a zvaní spřátelených organizací a kamarádů se týká samotné výzvy ITI #kulturajesluzba, NIKOLIV INFORMACE O VLASTNÍ PLÁNOVANÉ AKCI. Ta v souladu s aktuálními podmínkami a opatřeními nesmí proběhnout za aktivní propagace a zvaní veřejnostiAž po jejím skončení lze na FB umístit dokumentaci o akci. 

Čím více se nás k události připojí, tím lépe budeme moci argumentovat, že kultura je důležitou součástí našich životů a je pro návrat zpět do normálního života nezbytná. 

Více informací najdete přímo v události.

Grafické formáty, které můžete na svých sítích nebo webech použít, najdete zde. Můžete si je také vytisknout na triko, tašku, kostým, cokoli!

Apely Chci znát, kdy hrát! a Bez zapojení všech nelze úspěšně čelit pandemii!

Pokud se chcete zpětně připojit k apelům Chci znát, kdy hrát! a Bez zapojení všech nelze úspěšně čelit pandemii! a dostávat od nás občasné informace o našich aktivitách, můžete tak učinit na tomto odkaze.